Otočné zasklívací systémy

Firma COMFORT nabízí bezrámové zasklívací systémy, které patří mezi špičku na českém trhu. Montujeme pouze systémy s kterými máme výborné zkušenosti a to systémy jsou: IVETA, HART a VARIO. Tyto systémy jsou v podstatě naprosto stejné a technik vám při zaměření poradí, který bude pro vaši ložii lepší (např. po stránce uchycení). Těmito systémy je možné zasklít rovné lodžie, lodžie rohové i vysuté lodžie.

FAQ: Jak na prádelní šňůry? Snadno, nabízíme sušáky s posuvnými kameny. Více zde

Rovná lodžie

Rovné lodžie maji skla pouze v jedné linii, spodní část lodžie bývá tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím.

Rohová lodžie

Rohové lodžie mají skla do písmene „L“, spodní část bývá také tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím.

Vysutá lodžie

Vysuté lodžie mají tvar písmene „U“, spodní část také bývá tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím. Zasklení lodžie můžeme provést pouze se stropním panelem, nebo jiným nosným prvkem.

Posun a otáčení skel

Skleněné tabule skel se mohou posouvat po horní kolejnici na levou či pravou stranu. Veškerá skla jsou opatřeny pojezdovými kolečky pro plynulý pohyb v kolejnici.

(Pozor! Levné systémy se pohybují pouze v hliníkových profilech.) Skla je možné otáčet o 90 stupňů a tím je přiložit k boční stěně, kde se zajistí proti pohybu. Tím umožňuje efektivní mytí skel a otevření celé lodžie pro větrání.

Posun a otáčení skel lodžie
Počet skel, které lze přisunout k boční stěně je libovolný. Záleží tedy na vás kolik skel otočíte.

Oblouk pro otáčení skel

Předtím, než dojde k zasklení lodžie si můžete vybrat na jakou stranu se umístí oblouk pro otáčení skel. Oblouk lze umístit nahorní pravou nebo levou stranu.
Oblouk pro otáčení skel lodžie
Oblouk je podobný tvaru písmena „D“. V případě vašeho zájmu, nebo při zasklívání abnormálně velké lodžie lze umístit oblouk jak na pravou tak i levou stranu.

Varianty otevření lodžie

Otevření lodžie může být částečné nebo úplné. Vzhlednem k tomu, že skla jsou dokonale pojízdná, záleží jen na vás, jakým způsobem se rozhodnete rozvrhnout skla.
Varianty otevření lodžie
Tento způsob lze uplatnit například pokud máte v přední části lodžie rostliny a v zadní části věci náchylné na déšť.

Zamčení lodžie

Po uzavření lodžie lze systém zajistit proti otevření zvenčí. Velkou výhodou o proti jiným systémům zasklení je, že lze lodžii zajistit i během částečného otevření! Rovněj je možné západku nahradit zámkem FAB.

Zamčení lodžie
To zabrání vniknutí případného zloděje, ale nezabrání proudění vzduchu na vaši lodžii. Lodžii lze otevřít na několik stupňů zabezpečeného větrání (1-10cm).

Zdarma vám vypracujeme cenovou kalkulaci