Posuvné zasklívací systémy

Firma COMFORT nabízí posuvné zasklívací systémy, které patří mezi nejlepší na českém trhu. Montujeme pouze systémy s kterými máme výborné zkušenosti a těmito systémy jsou: GLASA (rámový), TERMOplus (rámový), TERMOglass (bezrámový). Těmito systémy je možné zasklít rovné lodžie, lodžie rohové i vysuté lodžie a francouzká okna

Rovná lodžie

Rovné lodžie maji skla pouze v jedné linii, spodní část lodžie bývá tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím.

Rohová lodžie

Rohové lodžie mají skla do písmene „L“, spodní část bývá také tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím.

Vysutá lodžie

Vysuté lodžie mají tvar písmene „U“, spodní část také bývá tvořena panelem, drátosklem nebo zábradlím. Zasklení lodžie můžeme provést pouze se stropním panelem, nebo jiným nosným prvkem.

Popis systému

Sytém tvoři posuvná křídla, která obsahují rám a skleněnou výplň. Tyto křídla se pohybují po kolečkách v pojezdových profilech. Mezi jednotlivými křídly je kvalitní gumové těsnění. Popis systému zasklení To zaručuje ochranu před deštěm, větrem, prachem a chladem. Po uzavření zasklené lodžie dojde k zapadnutí zámků vertikálních profilů. Tím dojde ke stabilizaci a fixaci před nevhodnými povětrnostními podmínkami. Jednotlivá křídla je možné v případě zájmu jednoduše vysadit.

Posun skel

V zimě lze posuvný systém uzamknout a docílit tak značné úspory tepla. Naopak v létě, lze větrat až třemi čtvrtinami zasklené lodžie. Proto je systém vhodný i pro zimní zahrady.

Zamčení lodžie

Po uzavření lodžie lze systém zajistit proti otevření zvenčí.

Zdarma vám vypracujeme cenovou kalkulaci