Žaluzie

Firma COMFORT provádí realizce žaluzií přímo od výrobce firmy STÍN. Firma STÍN nabízí široký sortiment vnitřního stínění a okenní techniky např.: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety nebo protihmyzové sítě. Díky vysoké kvalitě výrobků je připravena poskytnout zákazníkům nejvyšší záruky, neboť je majiteli certifikátu ISSO 9001.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie patří stále mezi nejžádanější způsoby protisluneční ochrany. Vyznačují se svojí jednoduchostí, rychlostí montáže a cenovou dostupností. Jsou použitelné prakticky do všech typů a tvarů oken. Jejich výhodou je plynulá regulace světla bez vedlejšího světelného efektu. Svými hliníkovými lamelami jsou vhodné i do vlhkých místností, protože na rozdíl od látky neabsorbují vlhkost a jsou tak odolné vůči plísním. Žaluzie se vyznačuje širokou možností výběru z pestré barevné škály lamel a zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie.

Vertikální žaluzie

V sobě spojují protisluneční ochranu s moderním, elegantním doplňkem interiéru rodinných domů a bytů. Jejich vyhledávanou vlastností je schopnost vtisknout ráz útulnosti velkým prostorám. Zcela dokážou nahradit záclony i závěsy a díky své eleganci provzdušnit celý prostor. V interiérech jsou velmi oblíbené pro jejich lehkou ovladatelnost a eleganci. Jsou velmi praktické bez nutné údržby lamel. Použitý materiál má antistatický povrch na kterém se nezachytává prach. Široká škála nabízených dekorů a odstínů dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Konstrukční řešení umožňuje jejich využití i při zastínění atypických oken nebo prostorů dají se využít jako atraktivní vizuální dělící prvek místností nebo kanceláří.

Detaily o horizontálních a vertikálních žaluziích naleznete na stránkách výrobce zde >>

Zdarma vám vypracujeme cenovou kalkulaci